Sıvı solucan gübresi ile meyve ağaçları

Sıvı solucan gübresi ile meyve ağaçları

Sıvı solucan gübresi ile meyve ağaçları çok farklı olacaktır. Meyve ağaçlarınızdan daha fazla verim almak için; Sıvı ve Kuru Solucan Gübresi kullanmalısınız. Ayrıca mahsülün dayanıklılığını ve lezzetini de arttırmış olursunuz.

Tamamen organik olan sıvı solucan gübresi meyve ağaçı fidanlarının köklerini her türlü hastalığa ve zararlıya karşı korur. Bununla birlikte fidana ve toprağa verdiği vitamin ve minareller en üst seviyede olmasıyla meyve ağacı fidanın ihtiyacını tam anlamıyla karşılar. Üstelik mevye ağacından alacağınız ürünün lezzeti de büyük oranda artacaktır.

Sıvı solucan gübresi ile meyve ağaçları konusunda önem vermemizin diğer bir sebebi de sonuçlara hızlı ulaşacak olmanızdır. Daha önceki yazılarımzıda sıvı solucan gübresi ile ürünlerinizin gübre sayesinde bilinenden daha hızlı ve verimli olacağından bahsetmiştik. Elde edilecek en yüksek verime ve kaliteye ulaşabilmek için ağaç türlerine göre uygulama zamanı ve uygulama miktarları mevcuttur. Sıvı solucan gübresi için uygulama tablosuna ulaşmak için bu sayfayı inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.